Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
