Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு
