Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Custom
tr: Özel
