Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Custom
uk: Власний
