Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
