Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Custom
fa: سفارشی
