Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Custom
ast: Personalizáu
