Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས
