Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Custom
cs: Vlastní
