Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Custom
es: Personalizado
