Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Custom
et: Kohandatud
