Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua
