Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Custom
gl: Personalizado
