Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið
