Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Label
it: Etichetta

en: Custom
it: Personalizzato
