Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Custom
jv: Kostum
