Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន
