Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
