Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल
