Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: Custom
nn: Tilpassa
