Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat
