Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Custom
sk: Vlastná
