Random Word Combo (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh
