Range (8.x-1.1-rc1) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Value
ca: Valor

en: - None -
ca: - Cap -

en: Default
ca: Per defecte

en: From
ca: De

en: Maximum
ca: Màxim

en: Range
ca: Abast

en: Scale
ca: Escalar

en: Operator
ca: Operador

en: Unformatted
ca: Sense format

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Minimum
ca: Mínim

en: Precision
ca: Precisió

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
ca: El nombre total de dígits a emmagatzemar a la base de dades, incloent-hi els de la dreta del decimal.

en: The number of digits to the right of the decimal.
ca: El nombre de dígits a la dreta de la coma.

en: Decimal marker
ca: Separador de decimals

en: Space
ca: Espai

en: contains
ca: conté

en: does not contain
ca: no conté

en: Decimal point
ca: Punt decimal

en: Comma
ca: Coma

en: exposed
ca: exposat

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
ca: El valor mínim que s'ha de permetre en aquest camp. Deixeu-ho en blanc per no establir cap mínim.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
ca: El valor màxim que s'ha de permetre en aquest camp. Deixeu-ho en blanc per no establir cap màxim.

en: Thousand marker
ca: Indicador de milers

[ctx: Sort order]
en: Numerical
ca: Numèric

en: Apostrophe
ca: Apòstrof

en: grouped
ca: agrupat

en: - No value -
ca: - cap valor -

en: Thin space
ca: Lleuger espai
