Range (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Range
kn: ವ್ಯಾಪ್ತಿ

en: Scale
kn: ಗಾತ್ರ ಬದಲಾವಣೆ

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: to
kn: ಗೆ

en: contains
kn: ಹೊಂದಿರುವ

en: does not contain
kn: ಹೊಂದಿಲ್ಲ
