Range (8.x-1.4) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Value
am: እሴት

en: Default
am: ነባሪ

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: Precision
am: ትክክልነት

en: Decimal marker
am: የአስርዮሽ መለያ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: Thousand marker
am: የሺህኛ መለያ
