Range (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Value
eu: Balioa

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Format
eu: Formatua

en: From
eu: Nondik

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Unformatted
eu: Formaturik gabe

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Decimal marker
eu: Hamartarraren marka

en: contains
eu: dauka

en: Comma
eu: Koma

en: exposed
eu: agerian jarri

en: Field types
eu: Eremu motak

en: - No value -
eu: - Bat ere ez -
