Range (8.x-1.5) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Value
fil: Halaga

en: - None -
fil: - Wala -

en: Default
fil: Pamantayan

en: From
fil: Mula kay
