Range (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Value
is: Gildi

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Format
is: Stílsnið

en: From
is: Frá

en: Unformatted
is: Ósniðið

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: contains
is: inniheldur

en: Decimal point
is: Tugabrotsskil

en: Comma
is: Komma

en: Field types
is: Tegundir svæða

[ctx: Sort order]
en: Numerical
is: Töluröð

en: - No value -
is: - Ekkert gildi -
