Range (8.x-1.5) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Format
my: ပုံစံ

en: From
my: မှ

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: Thousand marker
my: ရာဂဏန်း အမှတ်အသား
