Range (8.x-1.5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Value
ps: بيه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Default
ps: تلواله

en: Format
ps: بڼه

en: Scale
ps: درجه

en: Space
ps: تشه

[ctx: Sort order]
en: Numerical
ps: شمېريز

en: Apostrophe
ps: غړوندى
