Range (8.x-1.5) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Value
ur: قیمت

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Default
ur: طے شدہ

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Scale
ur: سکیل

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Minimum
ur: کم از کم

en: Precision
ur: درستگی

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
