Range (8.x-1.6) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Default
nn: Standard

en: From
nn: Frå

en: Unformatted
nn: Ikkje formatert

en: contains
nn: inneheld
