Range (8.x-1.6) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Value
sr: Вредност

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Default
sr: Подразумевано

en: Maximum
sr: Максимално

en: Scale
sr: Размера

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Minimum
sr: Минимално

en: Precision
sr: Прецизност

en: Decimal marker
sr: Децимална ознака

en: contains
sr: садржи

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Thousand marker
sr: Ознака хиљаде
