Range (8.x-1.6) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Value
ast: Valor

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Default
ast: Predefiníu

en: Format
ast: Formatu

en: From
ast: De

en: Maximum
ast: Máximu

en: Scale
ast: Escalar

en: Unformatted
ast: Ensin formatu
