Range (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Value
et: Väärtus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Default
et: Vaikimisi

en: Format
et: Vorming

en: From
et: Kellelt

en: Maximum
et: Maksimum

en: Range
et: Vahemik

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Operator
et: Tehtemärk

en: to
et: -

en: Unformatted
et: Vormindamata

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
et: Kogu andmebaasi salvestatava numbri pikkus koos komakohast paremale jäävate numbritega.

en: The number of digits to the right of the decimal.
et: Numbrite arv komakohast paremal.

en: Decimal marker
et: Komakoha tähis

en: Space
et: Ruum

en: contains
et: sisaldab

en: Decimal point
et: punkt

en: Comma
et: koma

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
et: Minimaalne väärtus, mis on antud väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid miinimumi mitte kasutada.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
et: Maksimaalne väärtus, mis on selles väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid maksimumi mitte kasutada.

en: Thousand marker
et: Tuhandete eraldaja

[ctx: Sort order]
en: Numerical
et: Numbrite järgi sortimine

en: Apostrophe
et: Ülakoma

en: grouped
et: grupeeritud

en: - No value -
et: - Väärtust pole -

en: Thin space
et: Õhuke ruum

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.
