Range (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Value
pl: Wartość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Default
pl: Domyślny

en: From
pl: Od

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Range
pl: Zasięg

en: Scale
pl: Skala

en: to
pl: do

en: Unformatted
pl: Niesformatowany

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Precision
pl: Dokładność

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
pl: Ilość cyfr przechowywanych w bazie, włączając w to cyfry znajdujące się w części ułamkowej.

en: The number of digits to the right of the decimal.
pl: Ilość cyfr po przecinku.

en: Decimal marker
pl: Separator części ułamkowej

en: Space
pl: Odstęp

en: contains
pl: zawiera

en: does not contain
pl: nie zawiera

en: Decimal point
pl: Separator dziesiętny

en: Comma
pl: Przecinek

en: exposed
pl: udostępniony

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Field types
pl: Typy pól

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
pl: Minimalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
pl: Maksymalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.

en: Thousand marker
pl: Separator tysięcy

[ctx: Sort order]
en: Numerical
pl: Wartość numeryczna w kontekście: Kolejność sortowania

en: Apostrophe
pl: Apostrof

en: grouped
pl: pogrupowane

en: - No value -
pl: - Brak wartości -

en: Thin space
pl: Mały odstęp

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.
