Range Slider (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Above
lv: Virs
