Range Slider (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Above
sk: Nad

en: Below
sk: Pod
