Range Slider (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: None
da: Ingen

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Above
da: Ovenover

en: Below
da: Under

en: Advanced elements
da: Avancerede elementer
