Range Slider (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Above
kn: ಮೇಲಿನ

en: Output
kn: ಔಟ್‌ಪುಟ್
