Range Units (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: From
ar: من

en: Custom
ar: مخصص

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: Space
ar: فراغ

en: Decimal point
ar: نقطة عشرية

en: Comma
ar: فاصلة

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
ar: أدنى قيمة مسموح بها في هذا الحقل. اتركه فارغا لعدم تحديد حد أدنى.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
ar: أقصى قيمة مسموح بها في هذا الحقل. اتركه فارغا لعدم تحديد حد أقصى.

en: Thousand marker
ar: علامة الآلاف

en: Thin space
ar: فضاء ضيق
