Range Units (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: From
cs: Od

en: Custom
cs: Vlastní

en: Unit
cs: Jednotka

en: Space
cs: Mezera

en: Decimal point
cs: Desetinná tečka

en: Comma
cs: Čárka

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
cs: Minimální hodnota povolená v tomto poli. Nechte prázdné, pokud si nepřejete nastavit žádné minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
cs: Maximální hodnota povolená v tomto poli. Nechte prázdné, pokud si nepřejete nastavit žádné maximum.

en: Thousand marker
cs: Oddělovač tisíců

en: Apostrophe
cs: Apostrof

en: Thin space
cs: Úzká mezera
