Range Units (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: - None -
eo: - Neniu -

en: From
eo: De

en: Custom
eo: Propra

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Thousand marker
eo: Mil markilo
