Range Units (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: From
hi: से

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Maximum
hi: ज्यादा से ज्यादा

en: Minimum
hi: न्यूनतम

en: Space
hi: जगह

en: Decimal point
hi: दशमलव बिंदु

en: Comma
hi: अल्पविराम

en: Thousand marker
hi: हजार मार्कर.

en: Apostrophe
hi: एपॉस्ट्रॉफ़ी

en: Thin space
hi: पतली जगह
