Range Units (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Custom
jv: Kostum

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Space
jv: Spasi

en: Decimal point
jv: Titik desimal

en: Comma
jv: Koma

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
jv: Biji minimum sing diidinaké nang field iki. Kosongānā yén ora ānā watesan.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
jv: Biji maksimum sing diidinaké nang field iki. Kosongānā yén ora ānā watesan.

en: Thousand marker
jv: Tandha ewonan
