Range Units (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: From
ru: От

en: Custom
ru: Собственная

en: Maximum
ru: Максимум

en: to
ru: до

en: Unit
ru: Единица измерения

en: unit
ru: объект

en: Minimum
ru: Минимум

en: Space
ru: Пробел

en: Decimal point
ru: Десятичная точка

en: Comma
ru: Запятая

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
ru: Минимальное значение поля. Если ограничение вводить не нужно, то оставьте это поле незаполненным.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
ru: Максимальное значение поля. Если ограничение вводить не нужно, то оставьте это поле незаполненным.

en: Thousand marker
ru: Разделитель тысяч

en: Apostrophe
ru: Апостроф

en: Thin space
ru: Узкий пробел
