Range Units (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு

en: Space
ta: வெற்றிடம்

en: Decimal point
ta: தசம புள்ளி

en: Comma
ta: கமா

en: Thousand marker
ta: ஆயிரம் குறிப்பான்

en: Thin space
ta: மெல்லிய இடைவேளை
