Range Units (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: From
az: Kimdən

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Maximum
az: Maksimum

en: Space
az: Boşluq

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə

en: Comma
az: Vergül

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan minimum dəyər. Minimum olaraq boş buraxın.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan maksimum dəyər. Maksimum boşluq buraxın.
