Range Units (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: From
be: Ад

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Maximum
be: Максімум

en: Minimum
be: Мінімум

en: Space
be: Прабел

en: Decimal point
be: Дзесятковая коска

en: Comma
be: Коска

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
be: Мінімальнае значэнне, якое дазволена ў гэтым поле. Пакінуць пустым, калі яго няма.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
be: Максімальнае значэнне, якое дазволена ў гэтым поле. Пакінуць пустым, калі яго няма.

en: Thousand marker
be: Тысячны маркер

en: Apostrophe
be: Апостраф
